CO DĚLÁME

  • instalace indikátorů topných nákladů (lidově měřičů spotřeby tepla)
  • servis vodoměrů
  • rozúčtování nákladů
  • energetické poradenství
  • instalatérské práce
  • instalace fotovoltaických elektráren

IRTN – integrovaný rozdělovač topných nákladů

Nabízíme nejmodernější elektronické indikátory vybavené dvěma čidly měřícími teplotu radiátoru a teplotu místnosti. Tím je zabezpečena vysoká přesnost měření. Měřené hodnoty zpracovává mikročip na základě předem naprogramovaných hodnot o výkonu a typu radiátoru. Náměr je zobrazen na přehledném displeji a lze jej tak kdykoliv odečíst a to i zpětně! Náročnějším klientům můžeme nabídnout odečty bez vstupu do bytů a to za velmi přijatelné ceny!

Rozdělovače topných nákladů Vám dodáme a namontujeme s úsměvem na tváři. O nic se nebudete muset starat a navíc začnete krásně šetřit!

Chcete se dozvědět více o integrovaném rozdělovači topných nákladů?

Servis vodoměrů

Instalujeme zásadně vodoměry s vysokou přesností měření a magnetickou odolností. K zamezení neoprávněné manipulace používáme bezpečnostní plomby, které prošly testy kriminalistického ústavu. V kombinaci se špičkovou měřící technikou navíc používáme podrobné analytické metody které nám dokáží na základě historických dat odhalit nesrovnalosti v odběrech vody. Kombinací všech těchto prvků dosahujeme vynikající úrovně přesnosti měření a spravedlivého rozdělení mezi konečné uživatele.

Mít naše vodoměry, znamená spravedlivě se dělit o náklady v domě!

Chcete se dozvědět více o vodoměrech?

Rozúčtování nákladů

když už máte namontované rozdělovače topných nákladů či vodoměry je třeba údaje z nich odečítat a vyhodnocovat. K těmto účelům jsou využívány nejmodernější softwarové aplikace.

Rozúčtování od nás je přehledné a srozumitelné!

Chcete se dozvědět více o rozúčtování nákladů?

Energetické poradenství

dokážeme Vám poradit, kde a v čem by jste mohli ušetřit jak energii tak peníze.

A to se vždycky hodí, ne?

Instalatérské práce

protože k výměně vodoměrů je třeba instalatéra, můžeme nabídnout i jeho služby na různé vodoinstalační či topenářské práce.

Naši instalatéři z Vás nebudou dělat trubky.

Instalace fotovoltaických elektráren

V současné době velice zajímavá příležitost, jak bezpečně zhodnotit peníze a ještě pomoci ekologii. Fotovoltaickou elektrárnu může mít opravdu každý a každý tak má možnost dělat něco pro sebe i pro životní prostředí!

Slunce teď dává život nejen přírodě, ale i Vašim penězům!

Chcete se dozvědět více o instalaci fotovoltaických elektráren?


Naši partneři
Renova Plzenske sluzby Bonega